Τρίτη, 26 Νοεμβρίου 2013

Aναλυτικά αποτελέσματα-σταυροδοσία στο ΤΕΕ

ΤΕΕ-ΕΚΛΟΓΕΣ
Από το Παράρτημα Αιτωλοακαρνανίας του ΤΕΕ δημοσιοποιήθηκαν τα αναλυτικά αποτελέσματα των χθεσινών εκλόγων, η σταυτοδοσία και η κατανομή εδρών:
ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ
ΝΟΜΟY ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Ψηφίσαντες : 639
Έγκυρα : 619
Άκυρα : 5
Λευκά : 15
Σύνολο Εδρών : 35
Κατανομή εδρών :
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [Δ.Κ.Μ.]-ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ 19
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ) 7
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ν. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 4
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ) 3
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ 2
“ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [Δ.Κ.Μ.]-ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ”
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ: Ρόκος Κωνσταντίνος
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΨΗΦΟΙ
1 ΡΟΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Μ. 242
2 ΨΥΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Μ. 133
3 ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Π.Μ. 118
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Τ.Μ. 111
5 ΠΑΪΣΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΦΩΤΙΟΣ Π.Μ. 104
6 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Μ. 97
7 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Π.Μ. 96
8 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.Μ. 96
9 ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Π.Μ. 95
10 ΓΟΥΡΝΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Μ.Μ. 94
11 ΚΑΝΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Μ. 89
12 ΓΕΡΟΠΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η.Μ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛ. 88
13 ΚΟΡΓΙΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Μ. 85
14 ΧΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Μ. 84
15 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΥΠ. Μ.Μ. 82
16 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Π.Μ. 80
17 ΔΗΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Μ. 69
18 ΑΥΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Μ. 65
19 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Μ. 64
20 ΤΣΕΡΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Μ. 59
21 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Η.Μ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛ. 57
22 ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Μ.Μ. 51
23 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Π.Μ. 48
24 ΖΑΝΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Μ. 46
25 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Μ. 42
26 ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ Μ.Μ. 41
27 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Μ. 37
28 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Π.Μ. 35
29 ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Μ. 35
30 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Χ.Μ. 29
31 ΠΑΠΠΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η.Μ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛ. 29
32 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Π.Μ. 25
33 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Μ. 24
34 ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Μ. 24
35 ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Μ. 16
“ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ)”
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ: Τσιρογιάννης Αριστείδης
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΨΗΦΟΙ
1 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Η.Μ. 84
2 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Μ. 65
3 ΜΑΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Μ. 44
4 ΚΑΛΠΑΚΙΩΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Χ.Μ. 40
5 ΚΕΚΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Π.Μ. 38
6 ΞΟΥΡΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Μ. 38
7 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Μ. 31
8 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Μ. 29
9 ΚΑΡΑΤΣΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Η.Μ. 29
10 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Μ. 26
11 ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Μ. 25
12 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Η.Μ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛ. 23
13 ΛΑΖΟΥΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Π.Μ. 20
14 ΒΕΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Μ. 19
15 ΛΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Μ. 17
16 ΜΑΣΤΡΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η.Μ. 15
17 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Μ. 13
18 ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Η.Μ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛ. 13
19 ΣΕΡΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Μ. ΣΥΓΚΟΙΝ. 13
20 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Μ. 9
21 ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΜΟΣΤ. ΜΗΧ. 8
22 ΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧ. & ΑΕΡΟΝΑΥΠ. ΜΗΧ. 7
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ν. ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ: Καρράς Κωνσταντίνος
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΨΗΦΟΙ
1 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΔΑΜ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Μ. 45
2 ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Μ. 41
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Μ. 38
4 ΜΑΛΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Μ. 35
5 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Μ. 26
6 ΚΑΜΠΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ Χ.Μ. 24
7 ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Τ.Μ. 24
8 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧ. ΑΕΡΟΝΑΥΠ. ΜΗΧ. 23
9 ΑΚΡΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Χ.Μ. 21
“ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ)”
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ: Νάτης Χρήστος
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΨΗΦΟΙ
1 ΝΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Η.Μ. 26
2 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Μ.Μ. 25
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η.Μ. 20
4 ΒΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η.Μ. 17
5 ΤΣΑΓΓΟΥΡΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Μ. 17
6 ΠΑΠΑΤΣΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Μ. 14
7 ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧ. ΠΑΡ. & ΔΙΟΙΚ. 12
8 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧ. Η/Υ & ΠΛΗΡ. 11
9 ΜΠΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Μ. 11
10 ΣΤΑΜΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Μ. 10
«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ»
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ: Καραγιάννης Βασίλειος
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΨΗΦΟΙ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Η.Μ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓ. 24
2 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ H.Μ. 18
3 ΤΖΕΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Η.Μ. 13
4 ΑΘΑΝΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΗΧ. Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦ. 12
5 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η.Μ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛ. 12
6 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧ. Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦ. 11
7 ΠΡΟΞΕΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Η.Μ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓ. 11
8 ΤΟΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧ. Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦ. 8
9 ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧ. Η/Υ & ΠΛΗΡ. 8
10 ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Η.Μ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓ. 7
11 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η.Μ. 7
12 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ H.M. & MHX. ΥΠΟΛ. 5
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ
ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Ψηφίσαντες : 639
Έγκυρα : 539
Άκυρα : 9
Λευκά : 91
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [Δ.Κ.Μ.]-ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ 209
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ) 154
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ν. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 91
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ) 85
Σύνολο Συμβούλων : 5
Κατανομή Συμβούλων
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [Δ.Κ.Μ.]-ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ 2
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ)1
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ν. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ1
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ) 1
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [Δ.Κ.Μ.]-ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΓΕΡΟΠΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 150
2 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 60
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΣΥΝΑΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΧΑΝΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 77
2 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50
3 ΒΕΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 43
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ν. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 83
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1 ΚΑΤΣΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 45
2 ΒΑΖΟΥΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 32

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου