Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης Τραπεζιώτη

 

TRAPEZIVTHSΤο ψηφοδέλτιο της παράταξης “Ανατροπή τώρα” για τον Δήμο Αγρινίου με επικεφαλής τον Δημήτρη Τραπεζιώτη κατατέθηκε χθες στο Πρωτοδικείο.
Οι υποψήφιοι είναι οι εξής:
Υποψήφιος Δήμαρχος
Τραπεζιώτης Δημήτριος του Χρήστου
Εκλογική Περιφέρεια Αγγελοκάστρου
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Αγγελοκάστρου)
Μπόμπολου – Δερβίση Ιωάννα (Τζοάνα) του Χρήστου
Ντοβάκος Νικόλαος του Ανδρέα
Σαράντης Νικόλαος του Γεωργίου
Εκλογική Περιφέρεια Αγρινίου
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Αγρινίου)...
Αγγελή Ευαγγελία του Σπυρίδωνα
Αλομπισάτ Τάρεκ του Σουλεϊμάν
Ανδρικόπουλος Αλέξανδρος του Νικολάου
Αραχωβίτης Χριστόφορος του Ελευθερίου
Αριστόπουλος Γεώργιος του Ασημάκη
Ασημάκης Δημοσθένης του Βασιλείου
Αυδής Τηλέμαχος του Δημητρίου
Βλάχος Δημήτριος του Ιωάννη
Γερνάς Νικόλαος του Χρήστου
Γερούτης Αθανάσιος του Δημητρίου
Γεωργιάδου Αναστασία του Αδάμ
Γεωργίου Γεώργιος του Γαβριήλ
Γκασούκα Μαρία του Αντωνίου
Γκλιάτης Ελευθέριος του Μιχαήλ
Γκρίζη Παναγιώτα του Κωνσταντίνου
Γράψας Γεώργιος του Βασιλείου
Διονυσόπουλος Λεωνίδας του Χρήστου
Ζέρης Παντελεήμων του Ιωάννη
Καλογεράς Κωνσταντίνος του Χαριλάου
Καμμένος Σταύρος του Αθανασίου
Καρακίτσος Ευάγγελος του Γεωργίου
Κολοβός Βασίλειος του Επαμεινώνδα
Κόσσυφας Ευθύμιος του Παναγιώτη
Κουνέλης Χαράλαμπος του Βασιλείου
Κουρουμπλής Ελευθέριος του Γεωργίου
Λιάπα Κωνσταντίνα του Αθανασίου
Λιάτσου Χριστοφορούλα (Χρίστια) του Νικολάου
Λυμπουρίδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Μακρυπούλια – Μπάδα Ειρήνη του Χρήστου
Μαντζάνας Παναγιώτης του Χριστοφόρου
Μαρίφογλου Χρήστος του Αριστείδη
Μπενετάτου – Τσιρώνη Νεκταρία του Δημητροδιονυσίου
Μπίρκος Δημήτριος του Λαζάρου
Μωσαΐδης Δημήτριος του Χρήστου
Νικολοπούλου Φωτεινή (Φαίη) του Κωνσταντίνου
Ξηροκώστας Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
Παπασπύρος Ευάγγελος του Δημητρίου
Παπατσίρος Κωνσταντίνος του Γερασίμου
Παρμάκης Γεώργιος του Αναστασίου
Πεσίνης Βασίλειος του Κωνσταντίνου
Πολύζος Άγγελος του Λάμπρου
Πόρκος Ευάγγελος του Ιωάννη
Ρόρου – Τσουκαλά Ιωάννα του Κωνσταντίνου
Σαρισαβίδης Λάζαρος του Χαραλάμπους
Σερπάνος Γεώργιος του Παναγιώτη
Στάϊκος Δημήτριος του Γεωργίου
Συντζιρμάς Θωμάς του Ευαγγέλου
Σώλου – Ζαμπάρα Ευσταθία του Χρήστου
Σωτηροπούλου – Βελέντζα Μαρία του Χρήστου
Τέγας Μιχαήλ του Κωνσταντίνου
Τορουνίδης Αντώνιος του Γεωργίου
Τσίντζος Νεκτάριος του Σπυρίδωνα
Τσιτσιμελή Αναστασία (Τατιάνα) του Στυλιανού
Φωτάκης Ανδρέας του Στυλιανού
Χαχούλη Αικατερίνη (Ρένα) του Αθανασίου
Ψειμάδας Μαρίνος του Νικολάου
Εκλογική Περιφέρεια Αρακύνθου
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Αρακύνθου)
Βαλάρης Χρήστος του Παναγιώτη
Θεοδωρόπουλος Κωνσταντίνος του Χρήστου
Λούπας Παναγιώτης του Ιωάννη
Ντόβας Νικόλαος του Αναστασίου
Εκλογική Περιφέρεια Θεστιέων
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Θεστιέων)
Γκορόγιας Ανδρέας του Γεωργίου
Λιάρος Σπυρίδωνας του Νικολάου
Μυζήθρας Παναγιώτης του Αθανασίου
Ντζούρβα Δωροθέα του Παντελή
Φουντούλης Χρήστος του Ιωάννη
Εκλογική Περιφέρεια Μακρυνείας
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Μακρυνείας)
Αγγελοκωστόπουλος Ευάγγελος του Αθανασίου
Μπεσίνης Χρήστος του Παναγιώτη
Στεργίου – Πέττα Παρασκευή (Βούλα) του Ιωάννη
Χασαπάκης Παναγιώτης του Χρήστου
Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Νεάπολης)
Ζαρμακούπης Στέφανος του Γεωργίου
Καβαλάρης Ιωάννης του Χρήστου
Κουτέρη Μαρία του Χρήστου
Μήτσου Καλλιρόη του Γεωργίου
Εκλογική Περιφέρεια Παναιτωλικού
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Παναιτωλικού)
Σταμούλης Γεώργιος του Αθανασίου
Χαβέλας Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
Εκλογική Περιφέρεια Παραβόλας
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Παραβόλας)
Δρόσος Χαρίδημος του Βύρωνα
Κατσιμάρδος Αθανάσιος του Ανδρέα
Κουμάσης Χρήστος του Κωνσταντίνου
Εκλογική Περιφέρεια Παρακαμπυλίων
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Παρακαμπυλίων)
Γερνά Σπυριδούλα του Γεωργίου
Καλλιφώνης Σωτήριος του Χριστοφόρου
Σπυρέλης Πέτρος του Στεφάνου
Εκλογική Περιφέρεια Στράτου
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Στράτου)
Κοντονάσιος Αθανάσιος του Παναγιώτη
Πατσέας Γεώργιος του Ιωάννη
Τσαούσης Χρήστος του Δημητρίου
Δημοτική Κοινότητα Αγίου Κωνσταντίνου
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αγίου Κωνσταντίνου)
Γελαδέρης Κωνσταντίνος του Βασιλείου
Κουβέλης Θεόδωρος του Κωνσταντίνου
Κουνέλη Ελένη του Λάμπρου
Κουρουμπλής Γεώργιος του Κωνσταντίνου
Μπαλαούρας Δημοσθένης του Νικολάου
Τριανταφυλλίδου Μαρία του Νικολάου
Δημοτική Κοινότητα Αγρινίου
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αγρινίου)
Βασιλάρης Φώτιος του Ανδρέα
Γερονίκος Γεώργιος του Ιωάννη
Γιάτση Αναστασία του Νικολάου
Ευθυμίου Βασιλική του Γεωργίου
Καραγιάννη Βασιλική – Όλγα του Λάμπρου
Καραθάνου Χριστίνα του Δημητρίου
Κατσίνας Ιωάννης του Αντωνίου
Κουκουρής Αντώνιος του Ευστρατίου
Μαντζαφίνης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Μέγγουλης Γρηγόριος του Θεοδώρου
Μπίτας Ιωάννης του Δημητρίου
Παπαδάκη Όλγα του Αντωνίου
Δημοτική Κοινότητα Καινουργίου
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καινουργίου)
Αγγέλης Παναγιώτης του Γεωργίου
Διαμάντης Δημήτριος του Αναστασίου
Καλαντζή Μαρίνα του Γεωργίου
Κούτσικος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
Μπισδούνη – Σοροβού Παρασκευή του Βασιλείου
Σταμούλη – Παναγιωτοπούλου Χριστίνα του Παναγιώτη
Δημοτική Κοινότητα Λεπενούς
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Λεπενούς)
Βαμβακά Αθανασία του Αντωνίου
Καλλίμορφου Ιωάννα του Αλεξάνδρου
Κανιώτης Λεωνίδας του Γεωργίου
Καραγκούνης Γεώργιος του Ελευθερίου
Κοντονάσιος Ανδρέας του Δημητρίου
Παπαευθυμίου Ιωάννης του Γεωργίου
Δημοτική Κοινότητα Παναιτωλίου
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Παναιτωλίου)
Γρίβας Μάρκος (Μάκης) του Δημητρίου
Ζήση Γεωργία του Θεοδώρου
Ντίνος Νικόλαος του Δημητρίου
Παλαιοδήμος Γεώργιος του Λεωνίδα
Σχισμένου Ευτυχία του Δημητρίου
Τσέλιος Βασίλειος του Ιωάννη
Τοπική Κοινότητα Αγγελοκάστρου
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγγελοκάστρου)
Κάππας Αναστάσιος του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αγίας Παρασκευής)
Σιάμος Γεώργιος του Σταύρου
Τοπική Κοινότητα Αγίου Ανδρέου
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγίου Ανδρέου)
Αναγνωστόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
Λυκογιώργος Παναγιώτης του Γρηγορίου
Τσαπάρας Βασίλειος του Δημητρίου
Τοπική Κοινότητα Αγίου Βλασίου
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αγίου Βλασίου)
Μιζάλος Βλάσιος του Γεωργίου
Πρέμος Δημήτριος του Γρηγορίου
Τοπική Κοινότητα Ακρών
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ακρών)
Βελάνας Γεώργιος του Θωμά
Τοπική Κοινότητα Αμπελίων
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αμπελίων)
Λαμπρακόπουλος Γεώργιος του Σωτηρίου
Μάλαινος Αθανάσιος του Δημητρίου
Τοπική Κοινότητα Άνω Κερασόβου
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Άνω Κερασόβου)
Μιχαλόπουλος Ευστράτιος του Παναγιώτη
Τοπική Κοινότητα Γαβαλούς
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Γαβαλούς)
Μπεσίρη – Γιαβρούτα Αλεξία του Παναγιώτη
Πέττας Σπυρίδων του Ιωάννη
Τοπική Κοινότητα Γουριωτίσσης
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Γουριωτίσσης)
Κώστας Μιχαήλ του Αρτεμίου
Πατσέα Βασιλική του Ιωάννη
Τοπική Κοινότητα Γραμματικούς
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Γραμματικούς)
Κλημέντας Απόστολος του Δημητρίου
Λύγκας Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Πολίτη – Μαστροκώστα Σπυριδούλα του Δημητρίου
Τσουκαλής Σπυρίδων του Ιωάννη
Τοπική Κοινότητα Δοκιμίου
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Δοκιμίου)
Δημητρίου Κωνσταντίνος του Δημητρίου
Ευθυμίου Βασίλειος του Ευθυμίου
Λαζαρίνης Μιχαήλ του Γεωργίου
Σιδέρη – Κοντοπανούση Σταματούλα του Βασιλείου
Τοπική Κοινότητα Ελαιοφύτου
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ελαιοφύτου)
Ζώη – Νταλαπέρα Άννα του Ιωάννη
Καπλάνης Γεώργιος του Δημητρίου
Χαραμής Ιωάννης του Δημητρίου
Τοπική Κοινότητα Ζευγαρακίου
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ζευγαρακίου)
Αυγέρη Ευανθία του Γεωργίου
Θεοδωρόπουλος Θεόφιλος του Χρήστου
Κοκορώνης Φίλιππας του Κωνσταντίνου
Παππά Γεωργία του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καλλιθέας)
Δεληγιάννη Καλλιρρόη του Αθανασίου
Καλογεράς Γεώργιος του Δημητρίου
Κουτσοκώστας Θεόδωρος του Νικολάου
Παναγιωτόπουλος Χρήστος του Κωνσταντίνου
Τοπική Κοινότητα Καλυβίων
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καλυβίων)
Γρέντζελος Κωνσταντίνος του Γεωργίου
Κτεναβού Αικατερίνη-Χριστοφόρα του Χρήστου
Μπελεβώνης Γεράσιμος του Αθανασίου
Σύρμου Φανή του Παναγιώτη
Τοπική Κοινότητα Καμαρούλας
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καμαρούλας)
Αγγέλης Ιωάννης του Φωτίου
Ζαμπάρας Σωτήριος του Μιχαήλ
Κουτρολού Ειρήνη του Κωνσταντίνου
Πελέκης Μιχαήλ του Νικολάου
Τοπική Κοινότητα Καστανούλας
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καστανούλας)
Προκάκης Αντώνιος του Λάμπρου
Τοπική Κοινότητα Καστρακίου
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καστρακίου)
Τσιρογιάννη Ευθυμία του Ελευθερίου
Τοπική Κοινότητα Κάτω Κερασόβου
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Κερασόβου)
Καρανταλής Νικόλαος του Δημητρίου
Σκαρναβής Δημήτριος του Γεωργίου
Τσιάκου Ουρανία του Ιωάννη
Χατζή Ανδρονίκη του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Κάτω Μακρινούς
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Μακρινούς)
Οικονόμου Απόστολος του Αθανασίου
Σταυρόπουλος Χρήστος του Σταύρου
Χριστόπουλος Ηλίας του Δημητρίου
Τοπική Κοινότητα Κερασέας
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κερασέας)
Κατερινόπουλος Ιωάννης του Σωτηρίου
Τοπική Κοινότητα Κλεισορρευμάτων
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κλεισορρευμάτων)
Καπνιάρη Ιωάννα του Θεοδώρου
Πλεξύδας Χρήστος του Κωνσταντίνου
Τοπική Κοινότητα Κυπαρίσσου
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κυπαρίσσου)
Τσιλιμέκη Θεοδώρα του Σωτηρίου
Τοπική Κοινότητα Κυρά Βγένας
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κυρά Βγένας)
Ευθυμίου Κωνσταντίνος του Βασιλείου
Τοπική Κοινότητα Κυψέλης
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κυψέλης)
Ηλιάδης Αντώνιος του Ευστρατίου
Καραγκούνη Ξανθή του Ιωάννη
Κονδυλοπούλου Παναγιώτα του Νικολάου
Κορωνίδης Λάμπρος του Χρήστου
Τοπική Κοινότητα Λαμπιρίου
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λαμπιρίου)
Γκουτσέλη Δήμητρα του Γεωργίου
Κουτσιαύτης Αθανάσιος του Ηλία
Τοπική Κοινότητα Λυσιμαχείας
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Λυσιμαχείας)
Μανώλη Ολυμπιάδα του Θωμά
Τοπική Κοινότητα Μακρινούς
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μακρινούς)
Βασιλείου Φωτεινή του Κωνσταντίνου
Ευσταθίου Ηλίας του Χρήστου
Πολύζος Αλέξανδρος του Ανδρέα
Χαμηλός Κωνσταντίνος του Κωνσταντίνου
Τοπική Κοινότητα Ματαράγκας
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ματαράγκας)
Πασίσης Δημήτριος του Ανδρέα
Ψαρρόπουλος Παναγιώτης του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Ματσουκίου
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ματσουκίου)
Κουτρουμάνος Παναγιώτης του Δημοσθένη
Μικρόπουλος Κωνσταντίνος του Χαραλάμπους
Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Χώρας
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεγάλης Χώρας)
Αλεξανδράκης Κωνσταντίνος του Νικολάου (Κουμπουρούλας)
Ντάϊκος Παρασκευάς του Αποστόλου
Τοπική Κοινότητα Μεσαρίστης
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεσαρίστης)
Λαμπρακοπούλου Ελευθερία του Χριστοφόρου
Τοπική Κοινότητα Νεάπολης
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νεάπολης)
Βλάχου Διαμάντω του Θωμά
Μήτσος Θεόκλητος του Βασιλείου
Νταβέλη Ιωάννα του Σταύρου
Τοπική Κοινότητα Νέας Αβόρανης
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νέας Αβόρανης)
Βλαχοδήμου Σταυρούλα του Ευαγγέλου
Λαΐνης Κωνσταντίνος του Βασιλείου
Μαραβέλης Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου
Μέντζος Βλάσιος του Ηλία
Τοπική Κοινότητα Νερομάννας
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νερομάννας)
Κατσιμάρδος Γεώργιος του Χρήστου
Κατσιμάρδος Κωνσταντίνος του Πέτρου
Κωνσταντόπουλος Χρήστος του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Οχθίων
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Οχθίων)
Αδάμος Ευάγγελος του Δαυΐδ
Τοπική Κοινότητα Παλαιοκαρυάς
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Παλαιοκαρυάς)
Σπυράκου Ιωάννα του Σωτηρίου
Τοπική Κοινότητα Παντανάσσης
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Παντανάσσης)
Δαράβαλη Αγγελική του Χρήστου
Στριμμένος Σωτήριος του Φωτίου
Τακτικός Κωνσταντίνος του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Παππαδατών
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Παππαδατών)
Καλαντζή – Μωραΐτη Ανδριάννα του Ηλία
Καραδήμας Φώτιος του Χρήστου
Μπισμπίκης Γεώργιος του Χρήστου
Τοπική Κοινότητα Παραβόλας
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Παραβόλας)
Ευθυμίου Βασίλειος του Ανδρέα
Καλογεράς Κωνσταντίνος του Λεωνίδα
Κολοκούρα Αικατερίνη του Ηλία
Τοπική Κοινότητα Πεντακόρφου
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πεντακόρφου)
Μαρίφογλου Μαριάνθη του Δημήτριου
Τοπική Κοινότητα Περιστερίου
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Περιστερίου)
Καραπιπέρης Θωμάς του Διονυσίου
Τοπική Κοινότητα Ποταμούλας Τριχωνίδος
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ποταμούλας Τριχωνίδος)
Βελέντζας Κωνσταντίνος του Θωμά
Τοπική Κοινότητα Ρίγανης
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ρίγανης)
Γεροθόδωρος Ηλίας του Ανδρέα
Παχή Αλεξία του Δημητρίου
Τριανταφύλλου Αικατερίνη του Νικολάου
Τοπική Κοινότητα Σαργιάδας
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σαργιάδας)
Γερνά Λητώ του Νικολάου
Κοκκίνης Ευάγγελος του Βασιλείου
Τοπική Κοινότητα Σιτομένων
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σιτομένων)
Νικολοπούλου Αγγελική του Πέτρου
Στάχτιαρης Γεώργιος του Βασιλείου
Τοπική Κοινότητα Σκουτεράς
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Σκουτεράς)
Κουρέλα Αθηνά του Παναγιώτη
Τοπική Κοινότητα Σκουτεσιάδας
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σκουτεσιάδας)
Στούμπος Αθανάσιος του Σπυρίδωνα
Χρηστάκης Δημήτριος του Μιχαήλ
Τοπική Κοινότητα Σπαρτιά
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σπαρτιά)
Κακούρης Παναγιώτης του Φωτίου
Καλλιακμάνης Ιωάννης του Παναγιώτη
Τοπική Κοινότητα Σπολάιτης
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Σπολάιτης)
Φαρμάκης Ταξιάρχης του Χρήστου
Φράγγος Γεώργιος του Χρήστου
Τοπική Κοινότητα Στράτου
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Στράτου)
Γιαννάκη Δήμητρα του Νικολάου
Γιαννάκης Γεώργιος του Νικολάου
Τσέπας Ιωάννης του Ηλία
Τοπική Κοινότητα Χούνης
(Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Χούνης)
Αναστασόπουλος Δημήτριος του Θεοφάνη
Πρωτόγερου Στυλιανή του Κωνσταντίνου

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου